Proč zrovna název Howrse?

30.09.2012 16:45

Proč zrovna Howrse? Myslím, že většina z nás si tuto otázku již položila. Jedná se o slovo kůň v jiném jazyce? Všichni jsme si jistě všimnuli, že když bychom odebrali w, máme z toho horse. Proč tam to W ale je? Krátce po začátku Howrse Cupu mi to konečně docvaklo.

Když si vezmeme tým moderátorů na Howrse Cupu, doklapne nám to. UndercOwver BrOwthers - na první pohled takový zvláštní nápis. Když ale tento název přepíšeme bez w a s malými O, vznikne nám undercover brothers, to znamená česky něco jako tajní bratři. Když se podíváme na jména moderátorů pro různé země, je nám to už naprosto jasné. MelOwdia, Gowlden, Howbby - z toho všechno po odebrání w vzniknou normální anglická slova. To velké O nejspíš naznačuje začátek nového slova, takže tam najdeme Ow, a to je maskot Howrse, ta opička. Takže bychom podle vzorů Howrse cup týmu a hlavních moderátorů mohli Howrse napsat jako HOwrse - jméno opičky tam je taky.

Je celkem jasné, že Ow se jmenuje podle Owlientu. Teď se dostáváme k otázce, proč se Owlient jmenuje Owlient. Když bereme, že se Ow jmenuje podle Owlientu, nemůže se Owlient jmenovat podle Owa, že ano? Nejdřív se Owlient jmenoval jen Olient, to bylo spojení jmen dvou jeho zakladatelů - Oliver a Vincent. A proč po nějaké době změnili název Olient na Owlient? To opravdu nevím, že by chtěli název udělat zajímavější? Nebo to W je jako začáteční písmeno slova web? Kdo ví

Co má podle vás znamenat W v názvu firmy Owlient?

How To Prevent Prostate Problems And Diseases?

Datum: 29.05.2018 | Vložil: AlbertHat

The prostate is a vital portion of a male's reproductive :. It secretes fluids that help the transportation and activation of sperm. The prostate is located just while watching rectum, below the bladder and all around the urethra. When there is prostate problem, in most cases very uncomfortable and inconvenient for that patient as his urinary strategy is directly affected.

The common prostate health problems are prostate infection, enlarged prostate and cancer of the prostate.Prostate infection, also referred to as prostatitis, is among the most common prostate-related problem in men younger than 55 years. Infections in the prostate are classified into four types - acute bacterial prostatitis, chronic bacterial prostatitis, chronic abacterial prostatitis and prosttodynia.

Acute bacterial prostatitis could be the least common coming from all forms of prostate infection. It is a result of bacteria found in the large intestines or urinary tract. Patients may feel fever, chills, body aches, back pains and urination problems. This condition is treated through the use of antibiotics or non-steroid anti-inflammatory drugs (NSAIDs) to help remedy the swelling.

Chronic bacterial prostatitis is really a condition connected with a particular defect inside gland and also the persistence presence of bacteria in the urinary tract. It can be caused by trauma for the urinary tract or by infections from other areas of the body. A patient may go through testicular pain, small of the back pains and urination problems. Although it is uncommon, it could be treated by removal in the prostate defect accompanied by the use antibiotics and NSAIDs to deal with the redness.

Non-bacterial prostatitis is the reason approximately 90% of prostatitis cases; however, researchers have not even to determine the sources of these conditions. Some researchers believe chronic non-bacterial prostatitis occur as a consequence of unknown infectious agents while other think that intensive exercise and lifting may cause these infections.

Maintaining a Healthy Prostate

To prevent prostate diseases, an appropriate weight loss program is important. These are some of the steps you can take and also hardwearing . prostate healthy.

1. Drink sufficient water. Proper hydration is essential for health and wellness and this will also maintain the urinary track clean.

2. Some studies suggest that a couple of ejaculations per week will help to prevent cancer of the prostate.

3. Eat red meat in moderation. It has been shown that consuming greater than four meals of beef per week will raise the likelihood of prostate diseases and cancer.

4. Maintain a suitable diet with cereals, vegetable and fruits to ensure sufficient intake of nutrients essential for prostate health.

The most important measure to look at to make certain a healthy prostate would be to go for regular prostate health screening. If you are forty years old and above, you ought to choose prostate examination at least one time per year.

trochu mimo téma

Datum: 11.02.2018 | Vložil: SisiaRose

Ahoj,
vím, že tahle otázka je trochu mimo tohle téma, ale jak se mohu dostat na seznam grafiků? :)

Howrse a ne whorse

Datum: 10.12.2015 | Vložil: proč?

Já si vždy na otázku proč se howrse jmenuje howrse odpovídala tak že je to podle Owlientu a horse a Ow podle Owlientu,ale proč je Owlient zrovna Owlient to sem ani nikdy moc neřešila,to mi přišlo jako řešit proč je kočka zrovna kočka a ne pes,ale teď když nad tím tak přemýšlím tak mě ani nezajímá Owlient ale proč je howrse zrovna howrse,proč to není třeba horswe nebo hworse nebo třeba whorse......o tom asi můžeme uvažovat do nekonečna

info

Datum: 10.06.2015 | Vložil: koník

Ahoj,
omlouvám se, že sem píšu něco, co sem vůbec nepatří, ale nevím, kam to mám jinam napsat. Chtěla jsem se zeptat, jak můžu někoho z Howrse (jako je třeba Ow nebo někdo vysoký) informovat, třeba na e-mail.

Re: info

Datum: 11.02.2018 | Vložil: SisiaRose

Ahoj,
Owa, a další takto vysoko postavené můžeš kontaktovat na tzv. podpoře, kterou najdeš úplně dole na webu ;) Bohužel na takto zaslané zprávy odpovídá automat, takže kontaktování Owa je opravdu složité...

Wow!

Datum: 07.12.2014 | Vložil: Nazgûl

Hmm... To mě nikdy nenapadlo... Věděla jsem, že Ow je od Owlientu, ale jinak nic :D Je to zajímavé! :)

Zajímavé..

Datum: 26.08.2014 | Vložil: ►_Zdenda_◄

Velmi zajímavé!

howrse

Datum: 09.03.2014 | Vložil: janif

jé to je zajímavé a mě furt říkali ře je to krotič divokých koní

w

Datum: 16.05.2013 | Vložil: Karcoolka

OliVer a Vincent,z jejich jmen zbylo ver a vin,nejspíš tedy spojili obě v která byla na začátku zbytků jmen a vzniklo w ;)

na howrse hraji pod tímto nickem

Re: w

Datum: 24.05.2013 | Vložil: Majl :*

Také si to myslím .. ;)

1 | 2 >>

Přidat nový příspěvek