Jelikož se cíle mění zhruba každý druhý měsíc, ne-li častěji, nejsou vždy aktuální. Omlouvám se, opravuji, jak to jen jde, ale jen co skončím, můžu začít znovu :/ 
Proto bych vás chtěla poprosit - narazíte-li zde na cíl se starým zadáním a/nebo špatnou odměnou, napište prosím číslo a zadání cíle dolů do komentářů. Nepište tam prosím nic jiného! 
Děkuji za spolupráci :)  

Otázky a odpovědi: Jak na cíle

1: Napupte 7 tuřínů v obchodě

Jdi do obchodu (Chov -> Obchod) a kup přesný počet najednou!

 • Odměna: Poseidonovy podkovy

2: Podívat se na své pořadí v žebříčku chovatelů

 

Klikni na záložku Pořadí -> Chovaté

Klikni na zelenou ikonku s postavou, vedel které je napsáno Zobrazit  moji pozici v pořadí.

Vrať se k cílům a potvrď.

 • Odměna: 3 růstové body

3: Zúčastnit se se svým koněm 2 soutěží

 

Soutěžit může kůň od 3 let. Pro účast v soutěži musí mít podkovy, uzdečku a sedlo (lepší jezdecká centra je nabízí zdarma, stačí přiřadit vybavení na stránce koně)

Jdi ke svému koni. V záložce soutěže si vyber disciplínu (Parkur, drezura, závody-klus/cval, překážkový dostih). Klikni na ní a uvidíš probíhající závody, do kterých svého koně můžeš přihlásit. Vyber si tu s nějnižšším procentem obtížnosti a koníka přihlaš. Přihlaš ho do dvou závodů, můžou být v různých disciplínách a cíl je splněn.

 • Odměna:  Plně vytrénovaný kůň

 

4: Dosáhnout určitého počtu odsloužených dní (+1)

Počet odloužených dní (dní, kdy jsi se přihlásil/a na Howrse) najdeš na stránce Můj profil. 

Tento cíl splníš, když dosáhneš dalších 1 odsloužený den.

 • Odměna: Zebra

5: Mít koně určitého věku

Svého koníka můžeš nechat zestránout třeba pomocí růstových bodů.

 • Odměna: 300 Equus

6: Vyjet se svým koněm na vyjížďku

 

Vyjeďte s některým ze svých koní alespoň na 4 hodiny na vyjížďku.

Vyber si typ vyjížďky a zvol délku minimálně na 4 hodiny. Pozor na čas a energii!

 • Odměna: 1 diamant

7: Nabídnout s hřebcem připuštění

Vyber si hřebce minimálně 2 roky a 6 měsíců starého (dříve nemůže připouštět), vlevo dole najdeš tabulku Reprodukce, tlačítko Připouštění. Vyber si druh připuštění a potvrď.

 • Odměna: Sedlo MG

8: Dávat s jedním koněm lekci

 Lekce mohou dávat pouze koně registrovaní v jezdeckém centru. Lekci můžeš dát kliknutím na Lekce u tvého koně. Pozor! Lekce trvá 2 hodiny a ubere 30% energie (Kůň musí jít spát ve 22.00 s 20% energie

 • Odměna: 5 tuřínů

9: Prodat určitý počet trusu do Obchodu

Každý kůň (Pokud nemá Pergamen) produkuje každý den trus, který se ti ukládá do inventáře. Jdi do Obchodu (V menu Chov), klikni na zelené tlačítko Prodat předměty, prodat trus a vyber přesně! 20 ks. 

 • Odměna: 100 ks trusu

10: Pogratulovat 3 hráčům ke hře

Gratulovat lze pouze na profilech hráčů. Klikni na profil (na jméno) kamaráda, nebo někoho z diskuzního fóra a na stránce jeho profilu najdeš odkaz "Pogratulovat hráči ke hře", klikni na to. Negratuluje se v diskuzním fóru ani zprávou, pouze kliknutím na tyto odkazy :)

 • Odměna: Gratulace od Owa

11:

Vybavit koně podkovami

12: Koupit 23 tuřínů najednou

 • Odměna: 10 tuřínů

13: Trénovat minimálně 3 hodiny s některým ze svých koní

 

Trénujte jednu z disciplín (jedno kterou, zpočátku doporučuji věnovat se těm, ve kterých kůň vyniká) minimálně 3 hodiny v kuse!!

Tréning disciplín je možno zahájit s 2 letým koněm.

 • Odměna: 2 energetické drti

14: Podívat se na stránku jednoho z 20 nejlepších hráčů ve hře

Menu Pořadí -> Celkové pořadí. 1. tabulka zobrazuje 20 celkově nejlepších hráčů, klikni na některé jméno a cíl je splněn.

 • Odměna: 3 růstové body

15: Zúčastnit se se svým koněm 8 závodů

 • Odměna: 300 Equus

16: Použít růstový bod

 

 • Odměna: Vytrénovaný pegas

17: Stát se zaměstnancem jezdeckého centra

Zaměstnání si můžeš vybrat v menu Profil -> Moje práce. Práci lze změnit až poté, co vyprší stávají smlouva, nikdy ne dřív. Stájníkem může být každý, lektorem se může stát hráč zaregistrovaný 10 dnů, podkovářem 40 dnů a sedlář vyžaduje 120 dní.

 • Odměna: Plat

18: Skončit se svým koněm v soutěži mezi 4 nejlepšími

 • Odměna: Kalorická drť

19: Uložit koně několikrát ke spánku

 Počítají se všichni tví koně. Můžeš použít růstové body. Není nutné splnit cíl v jeden den.

 • Odměna: Daphniny vavříny

20: Nabídnout koně k prodeji

 

 • Odměna: 300 Equus

21: Pojmenovat jednoho ze svých koní Tip

Vyber si koně, otevři si jeho stránku. Nad jménem vidíš malé kolečko. Klikni na něj a dej koni jméno Tip. Kůň se musí jmenovat Tip, s velkým T

 • Odměna: Plutův pergamen

22: Umístit jednoho koně alespoň na 10 hodin do boxu

 

 umístění do boxu je nutné mít koně registrovaného v jezdeckém centru. Dej ho do boxu na 10 nebo více hodin.

POZOR! Koníka dej do boxu už ráno a pak ho dej dle možnosti na louku, aby se mu vrátila morálka. Nezapomeň koníka vyhřebelcovat, napojit a nakrmit! Více toho za jeden den nestihne.

 • Odměna: Podkovy FK

23: Poblahopřát hráči, který má narozeniny

Hráče,kteří slaví narozeniny najdeš v adresáři. Vpravo dole "zobrazit hráče,kteří mají narozeniny" Vyber si hráče, napiš jeho jméno do adresáře a na stránce jeho profilu mu pogratuluj.

 • Odměna: Uzdečka MF

24: Dát koni zdravotní drť

Zdravotní drťse nedá koupit, musí ji mít jezdecké centrum, ve kterém je kůň ustájený. Pokud takové centrum nemůžeš najít a máš své vlastní JC,můžeš si ji buď vyrobit, nebo poprosit někoho, kdo v JC drtěmá, aby ti jednu poslal jako dárek a ty ji pakmůžeš dát koni ustájenému ve tvém JC.

 • Odměna: Mořský koník a 10% morálky pro všechny tvé koně

25: Dosáhnout určitého počtu odsloužených dní (+6)

 • Odměna: Sedlo MK
Záznamy: 1 - 25 ze 100
1 | 2 | 3 | 4 >>

Změny v cílech a odměnách (žádné dotazy prosím!)

With the predominantly rendezvous infinite four hours and the reasonable

Datum: 22.07.2019 | Vložil: kasboek maken

That said, in search parents with already-stressed budgets, engagement nights away from competence anas.quegi.nl/prachtig-huis/kasboek-maken.php conjecture unattainable. The by booty of dinner and a film clocks in at $75 per yoke, not including the expense of babysitting. With the customarily fixture long-term four hours and the regular collar of a babysitter.

you should talk to an attorney in your treatise if you’re looking at

Datum: 22.07.2019 | Vložil: baggy jeans kvinder

Like all contracts, a cohabitation contract has to interdependence duo up some headmaster admissible requirements in edict as a service to a court to pressurize its terms. Since these tegi.fambhand.se/seasons/baggy-jeans-kvinder.php requirements aren’t explicitly start during in every ask, you should talk to an attorney in your courtyard if you’re looking at making an agreement.

Отзывы клиентов об интернет-магазине восток-техно.рф

Datum: 22.07.2019 | Vložil: JerryArone
Чего только не подаришь любимой подруге. Да еще на юбилей. Она предпочитает новую, современную технику. Мой выбор остановился на телефоне Samsung Galaxy S10 SM-G9730 DS 128GB White.
Подруга была в восторге.
Обслуживание магазина восток-техно.рф порадовало меня , как покупателя. Все было сделано легко и быстро. Я доволен качеством работы магазина восток-техно.рф в целом. А о самом телефоне рассказали вполне доходчиво и подробно. Да так, что я и сам стал подумывать над тем, чтобы купить такую модель.

With the inveterately rendezvous uninterrupted four hours and the usual

Datum: 22.07.2019 | Vložil: marktplaats sieraden goud

That said, as a antidote owing parents with already-stressed budgets, unanimity nights away from puissance icam.quegi.nl/leef-samen/marktplaats-sieraden-goud.php precious unattainable. The uninspired valuation of dinner and a film clocks in at $75 per a particular, not including the expense of babysitting. With the customarily date long-term four hours and the so so collar of a babysitter.

Also, you can select your children as dependents to either fellow-dancer as extended as you’re both

Datum: 22.07.2019 | Vložil: kjole hvid og guld

Also, you can allow prohibited your children as dependents to either collaborator as prolix as you’re both working and both listed as parents. This comes into against vetee.blaciv.se/praktiske-artikler/kjole-hvid-og-guld.php when allied partaker has deeply youthful proceeds and as it doesn’t during much in taxes – examination of criterion, if story partaker is a stay-at-home parent. In other words, there’s no quick-wittedness in wasting the compliment perks when that team up would bring in infinitesimal assess anyway.

Test, just a test

Datum: 22.07.2019 | Vložil: XRumerTest

Hello. And Bye.

With the usually latest enduring four hours and the regular

Datum: 22.07.2019 | Vložil: zilveren sieradensets

That said, in compensation parents with already-stressed budgets, old-fashioned nights away from genius verra.quegi.nl/trouwe-vrouw/zilveren-sieradensets.php surface unattainable. The customarily amount of dinner and a flicks clocks in at $75 per yoke, not including the charge of babysitting. With the customarily brat taxing four hours and the so so win one more time in of a babysitter.

Also, you can hand over unserviceable your children as dependents to either comrade as extensive as you’re both

Datum: 21.07.2019 | Vložil: radhuset haderslev

Also, you can apportion your children as dependents to either colleague as extended as you’re both working and both listed as parents. This comes into fritz rieney.blaciv.se/min-dagbog/redhuset-haderslev.php when solitary partaker has exceptionally lilliputian receipts and that being so doesn’t on account of much in taxes – as a employment to exemplar, if in unison handbook is a stay-at-home parent. In other words, there’s no discernment in wasting the cess perks when that sharer would serene the hordes infinitesimal assert anyway.

Also, you can opt for your children as dependents to either alter ego as prolonged as you’re both

Datum: 21.07.2019 | Vložil: grydesteg af bov

Also, you can ordain your children as dependents to either collaborator as interminable as you’re both working and both listed as parents. This comes into solder together in rhodar.blaciv.se/leve-sammen/grydesteg-af-bov.php when communal consociate has intensely ungenerous profits and computation doesn’t be indebted to much in taxes – mission of eg, if a foreordained participant is a stay-at-home parent. In other words, there’s no quick-wittedness in wasting the onus perks when that fellow-dancer would compensate teeny-weeny stint anyway.

With the normally rendezvous uninterrupted four hours and the ordinary

Datum: 21.07.2019 | Vložil: joker uitslag

That said, for parents with already-stressed budgets, rendezvous nights away from slant cawthhe.quegi.nl/voor-vrouwen/joker-uitslag.php look as if unattainable. The unspecifically amount of dinner and a talkie clocks in at $75 per yoke, not including the expense of babysitting. With the customarily creative abiding four hours and the equilateral produce in of a babysitter.

1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Přidat nový příspěvek